Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

De tv wilt niet meer uit, iemand een idee hoe het komt?

Batterijen van het kastje is vervangen

2 jaar geleden
Geef jouw antwoord
0 / 2500
Geef Antwoord

Antwoorden (1)

Is het mogelijk dat je met die afstandsbediening ook andere apparaten kan bedienen? Dan zit er ergens bovenaan een knop "TV" en een knop "PVR" of "VCR".
Als je dan een keer per ongeluk op PVR of VCR hebt gedrukt, luistert de TV niet meer naar de afstandsbediening want dan praat hij een andere taal, tegen een ander apparaat. Als je dan op de knop TV drukt, zou hij het weer moeten doen.
Je kan ook testen of je Afstandsbediening misschien stuk is. Zet je camera op je telefoon aan en richt met de afstandsbedienin naar de camera. Kijk op je telefoon terwijl je een paar knoppen van de afstandsbediening indrukt. De camera vangt iets op van het IR licht en geeft een vaag lichtje weer op de transmitter van de afstandsbediening.
Verwijderde gebruiker
2 jaar geleden
Deel jouw antwoord
0 / 2500
Geef Antwoord

Bekijk alle vragen in deze categorieën:

logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing