Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Is het mogelijk om ondertitels ''UIT'' te zetten?

Gewoon op TV , geen DVD ofzo maar bijv. Comedy Central. Ik vind die ondertitels EXTREEM storend en vroeg me dus af of ik het gewoon niet uit kan schakelen. Ik heb KPN.

Verwijderde gebruiker
13 jaar geleden
Geef jouw antwoord
0 / 2500
Geef Antwoord

Het beste antwoord

Nee, die zitten ingebakken, net zoals die vervelende logo's in alle hoeken van het scherm. Het is helaas niet anders.
Verwijderde gebruiker
13 jaar geleden

Andere antwoorden (3)

De ondertitels bij gewone televisieprogramma's kun je naar mijn weten niet uitschakelen. Wel kan je ondertiteling die beschikbaar is via teletext aan- en uitzetten, maar dat is hier niet aan de orde lijkt me.
Verwijderde gebruiker
13 jaar geleden
Nee, die zijn niet uit te schakelen. Ik experimenteer altijd wat met de resolutie om een deel van de ondertiteling weg te laten vallen, misschien eens uitproberen?
Verwijderde gebruiker
13 jaar geleden
Op sommige zenders is via teletext pagina 888 voor nederlandstalige programma's ondertiteling voor slechthorenden in te schakelen. Als je die Teletekst pagina inschakelt bij een programma dat al ondertitelt is, komt er een zwarte balk over de ondertiteling.
Maar bij Comedy Central hebben ze die functie niet.
Verwijderde gebruiker
13 jaar geleden
Deel jouw antwoord
0 / 2500
Geef Antwoord

Bekijk alle vragen in deze categorieën:

logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing