Ik heb sinds kort een HIFI-set. (Panasonic SA-HT75) Mijn TV is 'n JVC (LT-32A85BU). Hoe sluit ik dit aan zodat het geluid tijdens DVD én TV doet?
Zoals u kan lezen heb ik mijn HIFI set met 5 speakers + subwoofer aangesloten, en het geluid doet het. De front-speakers, subwoofer en de centerspeaker doen het goed. Maar de twee achterste surroundspeakers werken niet tot nauwelijks. Als ik er met het oor tegenaan ga dan hoor ik wel dat ze doen, maar in vergelijking met de overige 3 speakers gaan ze erg zachtjes.
Met een DVD doen de speakers allemaal overigens wel. Dus wat ik verwacht is dat ik een verkeerd stekkertje gebruik, of een verkeerde instelling heb in de TV.
(Ik heb foto's van de TV en de HIFI kast bij deze vraag toegevoegd, maar hieronder zijn ze nog eens vermeld via Imageshack.us !)
Foto van de in-/uitgangen van de TV:
http://img692.imageshack.us/img692/2818/20120904214730.jpg
Foto van de in-/uitgangen van de HIFI kast.
http://img442.imageshack.us/img442/3098/20120904214642.jpg
Ik hoop dat iemand mij hierbij kan helpen.
Alvast bedankt!
Guus