Hoe lang kan gedode ongedierte blijven ruiken?
Het gaat in dit geval om larven van wespen?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Insecten. Vragen over huisdieren, landdieren, reptielen en amfibieën, vogels en zeedieren vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Het gaat in dit geval om larven van wespen?
Ik heb deze nog nooit gezien of iets wat er op lijkt
We hoorden een zoemend geluid en zagen veel insecten rond een boomstam vliegen. Op dezelfde hoogte (ong. 6 mtr.) hing dit nest? met aan de onderkant een invlieggat? Weet iemand wat dit is? Helaas slechte kwaliteit foto.
Zie foto.
Het beestje is ca 3 cm lang. Bevindt zich op het moment in de buurt van een wespennest (standaard wespennest, die herken ik). Het is momenteel niet aan het jagen, maar komt wel op me af als ik binnen een meter kom.
Kleuren zijn een fractie te donker op de foto. Maar het lijkt zeker een soort oranje zwarte kleur te zijn. Het staat ook wat hoger op se poten.
Erg veel spinnen in de tuin jullie ook al opgevallen?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing