Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland
Geef jouw antwoord
0 / 2500
Geef Antwoord

Antwoorden (4)

Je kan dat heel makkelijk doen in paint (dat staat standaard op je pc)
Verwijderde gebruiker
12 jaar geleden
Dat kan in Word 2007 en 2010 via het menu Invoegen en dan onder Vormen kiezen voor de optie "toelichtingen".

Toegevoegd na 2 minuten:
Als je je foto opent in MS Paint dan kan je het doen via het menu Vormen (zie afbeelding). Als je het bestand opslaat is het wel definitief in de foto verwerkt.

In MS Word heb je het voordeel dat je de foto niet bewerkt, maar het in het document zet. Dat is handig als je een document maakt.

Toegevoegd na 5 minuten:
Er zijn ook nog andere mogelijkheden, bijvoorbeeld bij foto's op je ipod of Ihone via de app Text Here.

Andere opties zijn:
http://www.befunky.com
http://www.superlame.com
http://www.fotoflexer.com
Verwijderde gebruiker
12 jaar geleden
Je geeft bij de opmaak van de foto aan dat die áchter de tekst komt. Dan klik je de werkbalk Tekenen aan. Je kiest bij AutoVormen onder Toelichtingen welke tekstballon je wilt. En die plaats je vervolgens over de foto op de gewenste plek. Zie voorbeeld:

Toegevoegd na 2 minuten:
(en dit is dus de methode als je nog Word 2003 gebruikt)
Plaatje bij antwoord
Amadea
12 jaar geleden
Ik vind PicMonkey heel Handig! Veel meer opties ook! Dus ik zou zeggen probeer het eens uit!
Verwijderde gebruiker
12 jaar geleden
Deel jouw antwoord
0 / 2500
Geef Antwoord
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing