Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

De hoge komma s op mijn toetsenbord doen het niet meer. Alle andere tekens wel. Hoe kun je de hoge komma s weer aan zetten?

Toegevoegd na 2 minuten:
Ik wil graag weer een komma kunnen maken al ik op shift komma druk. Nu lukt het allen als ik controls alt gr komma indruk.

Toegevoegd na 3 minuten:
Ik bedoel eigenlijk een apostrof ^^

Verwijderde gebruiker
13 jaar geleden
Geef jouw antwoord
0 / 2500
Geef Antwoord

Antwoorden (3)

Dat zijn geen komma's maar apostroffen. Je vermeldt er niet bij om welk systeem het gaat. Maar je zou het met de combinatie van de toetsen Alt, Ctrl en het cijfer nul kunnen proberen. ’

Toegevoegd na 2 minuten:
Met shift apostrof krijg je de dubbele aanhalingstekens. Als je een apostrof wilt moet je de shift niet gebruiken.
Amadea
13 jaar geleden
Misschien heb je een andere toetsenbord indeling gekozen. Dan zitten sommige toetsen op en andere plaats.
Verwijderde gebruiker
13 jaar geleden
Mogelijk heb je Ctrl-Shift enige tijd ingedrukt. Dan schakelt Windows over op het alternatieve toetsenbord.
Nogmaals Ctrl-Shift indrukken, en hij komt weer terug.
Verwijderde gebruiker
13 jaar geleden
Deel jouw antwoord
0 / 2500
Geef Antwoord
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing