Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Hoe zet je een video op een foto , zoals bij een outro?

Liefst met gratis of online software, maar ik heb een foto(outro) en wil daarop mijn vorige video en een willekeurige video op zetten, of een preview van de videos

Verwijderde gebruiker
10 jaar geleden
Geef jouw antwoord
0 / 2500
Geef Antwoord

Antwoorden (1)

Op YouTube kan je annotaties toevoegen aan je filmpje met een link naar (bijvoorbeeld) andere filmpjes. Met Windows Live Movie Maker is het bij mijn weten niet mogelijk om het bronmateriaal te scalen/zoomen/verkleinen in het beeld, andere gratis videobewerkingssoftware ken ik niet. Je kan er wel vanuit gaan dat álle (betaalde of op creatieve manieren verkregen) videobewerkprogramma's dit wél kunnen.

Het verkleinen van een (preview van) je video is niet perse nodig om zo'n "preview" te maken, het is alleen wel praktischer, misschien mooier en door het verkleinen passen er eventueel tegelijkertijd meerdere previews op het scherm.

Annotations/aantekeningen op YouTube kunnen (per stuk) maximaal de helft van de oppervlakte van het scherm innemen, dus als het verkleinen van een video niet lukt, kan je het hele oppervlak opvullen met 2 annotations die naar dezelfde video linken.

Voor meer info over annotations, zie bron.
Verwijderde gebruiker
10 jaar geleden
Deel jouw antwoord
0 / 2500
Geef Antwoord
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing