Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Vraag over CCleaner! Zie uitleg!?

Ik heb een heel irritant geval met mijn snert computer. Als ik hem schoonmaak met CCleaner heb ik het vakje 'Recentlijk getypte URL's' aangevinkt. Toch als ik heb schoongemaakt, staat de URL van Goeie Vraag nog opgeslagen als ik goeievraag.nl intik, staat er dus eronder goeievraag.nl/inbox ofzo, maar dat wil ik helemaal niet. Ik wil dat hij niks meer van Goeie Vraag onthoud! Welk(e) vakje(s) bij CCleaner moet ik dan aankruisen?

Groetjes

P.S. Het help ook niet als ik op het kruisje achter de link klik! Dan blijft ie alsnog staan. Help?!

Toegevoegd na 17 minuten:
Ik heb btw Internet Explorer.

Verwijderde gebruiker
14 jaar geleden
in: Internet
Geef jouw antwoord
0 / 2500
Geef Antwoord

Het beste antwoord

Autoaanvullen in- en uitschakelen


De Internet Explorer mag zich graag (te) behulpzaam opstellen. Webadressen, formulieren en gebruikersnamen worden al dan niet gewenst automatisch aangevuld. Tik je www.go in, dan zal de browser de adressen van alle bezochte websites tonen die met deze letters beginnen zoals google.com en goed.nl. Een klik op de juiste url volstaat om deze site op te vragen.
Om dit autoaanvullen te bereiken worden alle bezochte sites vastgelegd. Niet iedereen is hier echter gecharmeerd van. Veel mensen vinden de opfloepende webadressen storend of houden er niet van dat de urls's van recent bezochte websites ongevraagd op het scherm verschijnen.
Het automatisch aanvullen kan je uitzetten door in de browser te kiezen voor:
Extra
Internetopties
Inhoud
Autoaanvullen.
Je kan hier los van elkaar het autoaanvullen van websiteadressen, formulieren en gebruikersnamen aan en uitvinken. Om de adressen van de bezochte websites uit het geheugen te verwijderen kan je de geschiedenis verwijderen in het algemene tabblad van de Internet Opties.


Bij internetopties zijn meerdere keuzemogelijkheden die zichzelf wel wijzen, zoals geschiedenis niet opslaan en dergelijke.

Succes.
Verwijderde gebruiker
14 jaar geleden
Deel jouw antwoord
0 / 2500
Geef Antwoord
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing