Waarom kom ik op yahoo search terecht als ik in Google wat opzoek?
Bijvoorbeeld ik Google type ik
Amsterdam.
Hij opent dan in Yahoo search.
Hoe verander ik dat? Dit is vandaag ineens veranderd.
51.1K
51.1K keer bekeken
Verwijderde gebruiker
7 jaar geleden
Welke browser gebruik je?
Verwijderde gebruiker
7 jaar geleden
google chrome
Verwijderde gebruiker
7 jaar geleden
Instellingen(settings) -> Zoekmachine(search engine) -> Beheer zoekmachines (manage search engines)
Instellingen vind je bij die drie verticale puntjes rechtsboven.
Verwijderde gebruiker
7 jaar geleden
Google staat als standaard ingesteld. Maar dat helpt niet
fremar
7 jaar geleden
https://www.pcrisk.nl/verwijderingsrichtlijnen/7843-search-yahoo-com-redirect#a4
Verwijderde gebruiker
7 jaar geleden
Het is zeer irritant en soms ook de prijs die je betaald voor gratis software. Google is nog steeds de beste zoekmachine, maar yahoo, bing en andere willen graag dat hun zoekmachine gebruikt wordt. Wat ik meestal doe is www.google.nl in typen. En dan pas ga ik zoeken. Want elke keer die apps verwijderen en instellingen veranderen, dat werkt soms wel, maar soms heb je een malware app op je computer zitten en dan moet je die alsof het een virus is verwijderen.
Verwijderde gebruiker
7 jaar geleden
Hmmm, klinkt als een hijack. Probeer met hitman pro de malware te verwijderen.
Verwijderde gebruiker
7 jaar geleden
Volgens mij kan dat niet, en zoek je niet "in Google"maar in een veld waar je voorheen mee zocht met Google. Bekende Hijack, waar ook Bing (Microsoft) niet vies van is. Beide vinden minder dan Google, maar het kan erger: Websearches. (presteert nog minder, en is lastiger te verwijderen). Meestal heb je dan software geïnstalleerd waar zo'n prul-zoekmachine als nieuwe standaard kiezen werd aanbevolen en voor het gemak alvast aangekruist stond..
Zoek maar eens echt in Google, door Google.nl *of .com) in de adresbalk te typen. Als ook dat uitdraait op Yahoo zoeken, is er iets ergers mis (malware0, maar vlgs mij doet Yahoo daar niet aan.
O, als je goegelt op "Yahoo" krijg je uiteraard wel sites van Yahoo, ,maar die zijn dan toch met Google gevonden.
Nog iets: wel eens gegoegeld op ernstig en structureel misbruik van monopoly-positie, door Google? Ik wel, en dat valt reuze mee. In de resultaten dan ;-)
Verwijderde gebruiker
4 jaar geleden
ik vind het zelf ook heel erg irritant wat dan kan ik ook geen leuke achtergrond instellen
Heb je meer informatie nodig om de vraag te beantwoorden? Reageer dan hier.