Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

vaak moet je een code intikken voordat je een e-mail kunt verzenden, nu moet je verklaren dat je geen automaat bent. Is dat niet veel onveiliger?

Verwijderde gebruiker
8 jaar geleden
in: Internet
Geef jouw antwoord
0 / 2500
Geef Antwoord

Het beste antwoord

De alternatieve methode zal (voor de gebruiker niet altijd merkbaar!) méér omvatten dan enkel de vraag of je geen automaat bent.
Na het aangeven dat je geen automaat bent krijg je bijvoorbeeld een aantal plaatjes voorgeschoteld met een vraag daarover, en die vraag is dan voor een computer niet zomaar op te lossen.
http://www.theverge.com/2014/12/3/7325925/google-is-killing-captcha-as-we-know-it

Dit is één methode, maar men zoekt en vindt slimmere en meer gebruiksvriendelijke methoden dan dat lezen van soms inderdaad écht “moeilijk leesbaar gemaakte letters en cijfers”.

Een robot is bijvoorbeeld razendsnel bij het invullen vinkjes in vakjes bij verificatievragen, en een mens doet daar enige tijd over. Door naar de reactiesnelheid te kijken, kan een automatisch systeem ook een aanwijzing hebben of er een mens achter het toetsenbord zit.
Met combinaties van technieken is zo veel te bereiken.
7 jaar geleden
Deel jouw antwoord
0 / 2500
Geef Antwoord
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing