Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Hoelang duurt het om een website zoals goeievraag.nl te maken?

Hoeveel tijd gaat er voor professionals in zitten om een website zoals goeievraag.nl op te zetten?

Verwijderde gebruiker
9 jaar geleden
in: Internet
Geef jouw antwoord
0 / 2500
Geef Antwoord

Antwoorden (1)

Ik geef twee antwoorden op je vraag.

Even los van copyrights en wetgeving, als technisch project bekeken: een klein ervaren team (web/script, database, grafisch) zou in een paar weken een vrij behoorlijk werkende kopie moeten kunnen bouwen van deze site. De opdrachtgever moet dan wel snel ophouden met de 'moet dit lijntje niet een halve pixel dikker?' wijzigingen, anders ben je een paar jaar verder.

Maar kopieren is iets heel anders dan een succesvolle site maken vanaf een origineel idee, daar komt zoveel bij kijken dat je geen zinnige tijdlijn kan geven wanneer zoiets 'klaar' is.
Als je een duidelijke visie hebt, goeie discipline, en goeie mensen om je heen, kan je in misschien een jaartje besluiten dat je techniek zover is dat je website ´live´ gaat. Maar dan begint het eigenlijk pas.
Een website is op zichzelf maar een verzameling code, als je er niks mee doet heb je nog steeds geen 'beterevraag.nl'.
Verwijderde gebruiker
9 jaar geleden
Deel jouw antwoord
0 / 2500
Geef Antwoord
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing