Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Hoe kan in Blekko zoekmachine verwijderen, na het verwijderen van de add on heb ik hem nog..?

Toegevoegd na 56 seconden:
Het is bij Firefox browser versie 14

Verwijderde gebruiker
12 jaar geleden
in: Internet
Geef jouw antwoord
0 / 2500
Geef Antwoord

Antwoorden (1)

de enigste manier om hier vanaf te komen is om firefox opnieuw te installeren en een ander profiel gebruiken, als je een volle bladwijzerbalk hebt moet je deze eerst even back uppen.

http://support.mozilla.org/en-US/kb/back-and-restore-information-firefox-profiles

Als je firefox dan weer installeert een nieuw profiel aanmaken, niet je oude gebruiken (dus bij het verwijderen ook al je persoonsgegevens verwijderen).

meer over blekko:

Blekko, beter bekend als blekko virus, claimt toch een legale website/software te zijn, maar ze adverteren toch met valse producten die persoonlijke informatie van je kan stelen. Bleko onderschept onder andere google links naar zichzelf waardoor je valse resultaten krijgt waar hun weer aan verdienen. Er is ook een aantal keer gemeld dat bleko pop ups opent die spy/malware bevatten.
Verwijderde gebruiker
12 jaar geleden
Deel jouw antwoord
0 / 2500
Geef Antwoord
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing