Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland
Geef jouw antwoord
0 / 2500
Geef Antwoord

Het beste antwoord

Zet de video online, bijvoorbeeld op WeTransfer:
https://www.wetransfer.com/
en de ander kan het bestand op zijn/haar computer downloaden vanaf de site.

Toegevoegd na 3 minuten:
Alternatieven zijn b.v.:
http://www.4shared.com/
http://www.megaupload.com/
https://login.live.com/login.srf?wa=wsignin1.0&rpsnv=11&ct=1322357753&rver=6.1.6206.0&wp=MBI_SSL_SHARED&wreply=https:%2F%2Fskydrive.live.com%2F&lc=1043&id=250206&mkt=nl-NL&cbcxt=sky (via je msn/hotmail account)
http://www.mijnbestand.nl/

Toegevoegd na 21 minuten:
Voor de duidelijkheid: op één van de bovengenoemde websites upload jij je video. Een kopie van je video wordt daar dus tijdelijk "geparkeerd", maar is door niemand te bekijken. Zodra de video op de website staat, wordt er een e-mail gestuurd naar degene(n) met wie je de video wilt delen. Die krijgt/krijgen een link toegestuurd naar de video, die ze vervolgens kunnen bekijken of downloaden naar hun eigen pc.

Een andere manier om de video te delen: je kunt hem (verborgen!) op YouTube zetten en de link sturen naar degene(n) die je de video wilt laten zien. Daarvoor heb je wel een (gratis) YouTube-account nodig.
Pieter2011
13 jaar geleden

Andere antwoorden (2)

Veel makkelijker is http://www.wetransfer.com
Hiermee kun je bestanden tot 2 Gb versturen.
Verwijderde gebruiker
13 jaar geleden
Toevoeging aan de lange lijst met prima opties... Dropbox. Dit is eigenlijk meer geschikt om met een groep mensen te DELEN dan iets te versturen. Maar het is een mooie oplossing die je ook fijn integreert in Windows. Je moet de Dropbox client dan wel downloaden: http://www.freewaredownloads.nl/downloads551.html
Verwijderde gebruiker
13 jaar geleden
Deel jouw antwoord
0 / 2500
Geef Antwoord
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing