Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

ik vraag me af of mijn ouders kunnen weten op welke sites ik zit.

Ik vraag me af of mijn ouders kunnen zien op welke sites is zit.
Ik verwijder mijn geschiedenis, en mijn browsers enzo wel.
Maar ik vraag me af je ze niet toch een brief krijgen waar alle sites op een rijtje staan.. ?!

Gr. Hopeloosheid
:S

Verwijderde gebruiker
13 jaar geleden
in: Internet
Geef jouw antwoord
0 / 2500
Geef Antwoord

Antwoorden (4)

Naast de geschiedenis zijn er nog temp. files waar je prima kan zien waar je bent geweest. Ook worden de urls bewaard op de schijf
13 jaar geleden
Als je dat niet wilt moet je Ccleaner ff downloaden (gratis) die verwijdert alle sporen van je browser gebruik.
Verwijderde gebruiker
13 jaar geleden
Het kán wel, o.a. via een motioringprogramma wat op het netwerk zou kunnen draaien, of ze kunnen via bepaalde checksoftware in je cache kijken wat er achter is gebleven, maar het ligt toch wel in de hogere regionen computerkennis aleer ze dat kunnen... Veel meer dan de gemiddelde ouder ;)

mocht je bang zijn dat ze het niet vinden op wat voor sites je zit, moet je misschien afvragen of ze niet gelijk hebben, of dat ze je gewoon willen controleren? Het zal ast niet zijn om je kort te houden, maar eerder omdat ze waarschijnlijk bezorgd zijn. Internet is a big bad place, vól met enge mensen én WoW spelers ;)

Zonder gein, verplaats je in hun positie en vraag jezelf af of jij het leuk zou vinden oals jouw kind op sites zou zitten, sites zoals die waar jij op zit. Kun je in alle eerlijkheid zeggen dat het geen probleem is, hoef je nergens bang om te zijn (of je oordeel even benchen ;). Kun je dat niet, zou je misschien beter niet op die sites gaan zitten.

Als je 18 bent geweest (weet je situtaie niet) en het is zo, zorg dan dat je even via een proxy (proxy.net) of anoniem browsen gebruikt... dan gaat het ze gewoon geen zak an.
Verwijderde gebruiker
13 jaar geleden
Je kunt ook een nieuwe browser vanaf een stick laten draaien, daarin zit dan je historie, je bookmarks.
Als je begint met internetten, stick erin en internetten.
Maar een brief krijgen, dat vast niet ergens is dat ook niet legaal

Hier vind je portable Firefox http://goo.gl/5yeIS

Zie je je ouders technisch genoeg om een programma te installeren dat je toetsenbordaanslagen registreert dan moet je maar niet meer thuis internetten misschien
Verwijderde gebruiker
13 jaar geleden
Deel jouw antwoord
0 / 2500
Geef Antwoord
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing