Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland
Geef jouw antwoord
0 / 2500
Geef Antwoord

Het beste antwoord

Op je toetsenbord (van windows) zit de knop printscreen soms ook prt scr als je op de goede pagina bent druk je op die knop en dan plak je hem ergens dan heb je een foto van die pagina
Verwijderde gebruiker
14 jaar geleden

Andere antwoorden (6)

Druk 'Alt-prtScr' (op een pc) en ga naar bijvoorbeeld het programma paint, maak een nieuw document en druk 'control v'
Verwijderde gebruiker
14 jaar geleden
Alt-Prtscrn, en dan plakken in photo-editor, paintshop, photoshop of 'n ander fotopakketje, en opslaan als .jpg-bestand.
Verwijderde gebruiker
14 jaar geleden
Met de printscreen knop. Meestal boven de delete knop. Na ingedrukt te hebben open je paint en doe je ctrl v
Verwijderde gebruiker
14 jaar geleden
Door middel van een screenshot. Een druk op de PrtSc knop geeft je een afbeelding van je hele scherm en Alt-PrtScr een afbeelding van het actieve scherm (de afbeelding staat dan in je clipboard, dus je moet hem daarna plakken in een tekstverwerker of een tekenprogramma).
Ook zijn er (gratis) programma´s zoals Greenshot die je ook een stukje van je scherm laten kopieren, of meteen als .jpg als bestand naar je schijf laten opslaan.
Verwijderde gebruiker
14 jaar geleden
Na alle goede antwoorden hier nog een tip als je toevallig Windows7 gebruiker bent.
Start->Bureauaccessoires->Knipprogramma is precies wat je nodig hebt.
escape
14 jaar geleden
Hier zijn ook veel programma's voor, de leukste die ik ken is prtscr.
Verwijderde gebruiker
14 jaar geleden
Deel jouw antwoord
0 / 2500
Geef Antwoord
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing