Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Ik wil muziek op mijn laptop via Bluetooth afspelen, maar niet de rest van de geluiden. Hoe doe ik dat?

Ik heb een Bluetooth adapter gekocht voor mijn laptop. Standaard heeft de laptop geen Bluetooth, en de interne speakers vind ik niet goed genoeg voor muziek.
Het werkt prima! Alleen... als ik het goed begrijp is het OF/OF. Dus OF alle geluiden via de interne speaker OF alle geluiden via de Bluetooth speaker.

Maar als ik muziek luister, wil ik de systeemgeluiden en dergelijke niet over de boxen hebben!
Hoe stel ik het zo in dat ALLEEN de muziek over Blue tooth gaat?

Verwijderde gebruiker
10 jaar geleden
in: Hardware
Geef jouw antwoord
0 / 2500
Geef Antwoord

Antwoorden (1)

Tja, dat wordt moeilijk, omdat daar nou geen verschil in gemaakt wordt. Je zult je systeemgeluiden moeten afstellen. Je gaat naar je configuratiescherm op hardware en geluiden, dan op geluid en dan op systeemgeluiden wijzigen klikken. Daarmee kun je de systeemgeluiden uitschakelen of aanpassen.
Verwijderde gebruiker
10 jaar geleden
Deel jouw antwoord
0 / 2500
Geef Antwoord
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing