Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Hp officejet k80 driver voor mac osx 10.4 ppc

Ik heb een (werkende) hp officejet k80, hij print wel gewoon op een windows computer maar op mijn mac (osx 10.4 ppc) werkt hij niet. Hij staat wel in de lijst van printers maar bij "druk af via" staat de hp k80 er niet bij.

Ik heb al de HPIJ driver geprobeert toen stond hij wel bij "druk af via" maar toch werkte hij niet.

Herkent iemand dit probleem of weet iemand zelfs een oplossing dan wil ik het graag horen.

Verwijderde gebruiker
14 jaar geleden
in: Hardware
Geef jouw antwoord
0 / 2500
Geef Antwoord

Antwoorden (1)

Zoals U bekend is ,werkt Windows met haar eigen services.msc te bereiken door Start>> Uitvoeren>>>services.msc>>>Enter>>> Printspooler..hierop met rechtermuisknop dubbel clicken en op Automatisch zetten,om Uw printer goed te laten functioneren onder Windows O.S. Mogelijk zult U in het mac osx 10.4 ppc ook eens een service op vergelijkbare wijze moeten instellen.

Heeft U al eens gedacht aan een Update om Uw hardware een juiste compatibiliteit onder mac osx 10.4 ppc te laten ,bereiken óf een Usb toolkit ?

http://developer.apple.com/hardwaredrivers/download/usbdebug.html

Groet:Zoekertje
Verwijderde gebruiker
14 jaar geleden
Deel jouw antwoord
0 / 2500
Geef Antwoord
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing