Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Zijn de volgende hardware op het zelfde niveau? fx8350 8ram 1866 7950 1tb

fx 8350/8ram 1866/xfx 7950/1tb/750w/ASUS M5A97 LE R2.0, socket AM3+/Cooler Master Hyper212 Evo

Verwijderde gebruiker
11 jaar geleden
Geef jouw antwoord
0 / 2500
Geef Antwoord

Antwoorden (2)

In mijn ogen niet. Althans niet als je met 'op het zelfde niveau' zoiets bedoelt als 'past het op en in elkaar en is het een zinvolle opstelling?'

Want als je toch kiest voor een aparte grafische kaart past daar m.i. geen amd-cpu bij. Hij heeft dan weliswaar geen gpu, dendeze, maar dat is nu net de sterke kant van amd. En aan de rest van de samenstelling te zien wil je wel wat uit je pc kunnen halen. En dan presteert intel gewoon beter, ja ook voor eenzelfde prijs.

De kloksnelheid van dat RAM lijkt mij overkill. Goede verkoopstechniek natuurlijk. Maar m.i. kan je het beter bij de standaard van 1333 MHz houden.

Wat graka betreft zou ik voor een modern exemplaar uit de r7 of r9 reeks gaan.

En die 750 Watt psu is eveneens overkill. Met 400 Watt ben je er al. (althans voor deze opstelling, als je voor een andere cpu en/of graka gaat kan dat nog veranderen).

Let er bij die cpu-koeler bovendien op dat deze dwars blaast en dus het mobo niet koelt. Zorg dus zeker voor voldoende casefans want de airflow door je kast zal dit nu moeten doen en dat werkt niet zo efficiënt als een cpu-koeler. (geen reden om het te laten overigens, want zo'n cpu-koeler als deze is bij moderne cpu's zeker geen overbodige luxe!!)
Verwijderde gebruiker
11 jaar geleden
Ja, als je hem zo koopt heb je een pc met gelijke specs ongveer, dat weet ik want ik heb het zelf....
Verwijderde gebruiker
11 jaar geleden
Deel jouw antwoord
0 / 2500
Geef Antwoord
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing