Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Wanneer ik mijn laptop (Windows 8) uit slaapstand haal, gaat de laptop automatisch weer in slaapstand. Weet iemand een oplossing?

Ik heb (een legale versie van) Windows 8 op mijn laptop (Acer Aspire V3) geïnstalleerd. Wanneer ik mijn laptop uit slaapstand haal, krijg ik even (ongeveer 5 seconden) het lockscreen te zien en daarna gaat de laptop weer in slaapstand. Als ik hierna nog een keer de laptop ontwaak, is er verder geen probleem. Zijn er meer mensen met dit probleem en/of weet iemand een oplossing?

Toegevoegd na 21 minuten:
Ter verduidelijking: na de tweede keer (ontwaken) kan m'n de laptop dus gewoon gebruiken.

Verwijderde gebruiker
12 jaar geleden
Geef jouw antwoord
0 / 2500
Geef Antwoord

Het beste antwoord

Misschien is de eerste keer dat het scherm terug valt niet de slaapstand maar de screensaver kijk even onder instellingen beeldscherm of je niet de screensaver te vroeg hebt staan. zet deze desnoods uit
en anders even onder energiebeheer kijken ?
capthavoc
12 jaar geleden
Deel jouw antwoord
0 / 2500
Geef Antwoord
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing