Wat is een goed haarproduct voor dik haar (man)?
Zelf heb ik erg dik haar. Als ik er gel in doe, stort het meestal weer als een kaarthuis in elkaar. Moet ik misschien iets van wax of pomade gebruiken?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Zelf heb ik erg dik haar. Als ik er gel in doe, stort het meestal weer als een kaarthuis in elkaar. Moet ik misschien iets van wax of pomade gebruiken?
Het is niet mogelijk om je eigen vraag te beantwoorden Je mag slechts 1 keer antwoord geven op een vraag Je hebt vandaag al antwoorden gegeven. Morgen mag je opnieuw maximaal antwoorden geven.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing