Mijn tattoo artist is 4 mm uitgeschoten wat nu?
Hij zegt dat hij niet echt kan herstellenen snap ik maar kan ik hier iets tegen?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Beauty & Verzorging. Specifieke vragen over haar, huid, make-up en parfum vind je in één van de subcategorieën.
Hij zegt dat hij niet echt kan herstellenen snap ik maar kan ik hier iets tegen?
ik heb nu Series 3 Scheerapparaat een blauw is dat maar hij bevalt me helemaal niet Ik moet onderhand zowat om de 2 maanden die scheerkop vervangen hij word vrij snel bot dus ik heb geen zin meer om steeds een nieuwe scheerkop te bestelen
Met andere woorden, is bijvoorbeeld 100 m zwemmen qua tijdsduur, inspanning en energie verbruik gelijk aan 100 m wandelen? Of is het geijk aan 1000 m wandelen, of iets daar tussen in?
Vandaag mijn haar geblondeerd thuis, viel eerst oranje uit. Ik ging van donkerblond naar lichter. Na de toner wat bijgetrokken, maar nog steeds gelig. Morgen wil ik nog een toner proberen om dit te verminderen. Iemand hier ervaring mee of de tip om tot een mooie koele blonde kleur te komen? (Zonder een bezoekje aan de kapper ;p)
Foto is van na het kleuren en de toner, met gedroogd haar voor het raam bij daglicht.
Beste mensen, ik heb al ongeveer een jaar lang last van 3 puistjes op mijn wang. Ze zitten voornamelijk onder de huid maar je ziet wel een rood plekje, en af en toe komt er 1 door de huid heen. Het probleem is dat ze maar niet weggaan, zelfs na het meermaals uitknijpen (ik weet dat het niet slim is). Ik was al met scalicylzuur, milde cremes, kussensloop vaak vervangen etc... Benzoylperoxide een half jaar gebruikt en werkt ook niet, dit maakt het alleen maar droog en rood bij mij. Mijn vraag is dus; weet iemand iets wat ECHT werkt? Of word het een duur proces bij de dermatoloog...? Bij voorbaat dank
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing